Je kunt bij Inprevo een BHV cursus volgen in het Safety Experience Center Rotterdam of kiezen voor een BHV cursus op locatie in Sliedrecht. Voor organisaties met meerdere deelnemers is trainen op de eigen locatie vaak praktisch.
Tijdens een BHV training Sliedrecht leer je handelen bij eerste hulp, reanimatie en AED, brand, alarmeren, communiceren en ontruiming. De nadruk ligt op praktijkgericht en scenariobased trainen, zodat je weet wat je moet doen bij een echte noodsituatie.
Ja, nieuwe BHV’ers kunnen starten met de BHV basis cursus. Daarin leren deelnemers de belangrijkste vaardigheden om als bedrijfshulpverlener op te treden bij incidenten op de werkvloer.
Ja, BHV herhaling is geschikt voor medewerkers die al een BHV-certificaat hebben en hun kennis en vaardigheden willen opfrissen. Voor groepen kan Inprevo de BHV herhaling ook op locatie in Sliedrecht verzorgen.
Ja, Inprevo kan een BHV cursus op locatie in Sliedrecht verzorgen. De training kan dan worden afgestemd op jullie gebouw, vluchtroutes, verzamelplaats, interne afspraken en risico’s op de werkvloer.